Pobytové Prohlubování nenásilné komunikace

14. - 17. 3. s Adamem a Evou 

Eva Malířová

lektorka

Na nenásilné komunikaci mne vedle potenciálu pro transformaci mezilidských vztahů zajímá její přínos pro fungování společnosti, zejména otázka, jakým způsobem mohou principy nenásilné komunikace podpořit konstruktivní přístup k rozdělení společnosti a ke globálním výzvám. 

Adam Čajka

lektor

Jako lektor rád vytvářím dva prostory. V prvním se dobře komunikuje a s chutí pracuje. V tom druhém lze vystupovat z komfortní zóny a učit se. Baví mě strategické uvažování o tom, co potřebuje člověk, společnost, svět. 


  • Zkoušíte to "nenásilně", potíž je, že váš protějšek zase něco odpovídá?
  • Váháte v rozhovorech, kdy se rozhodnout druhému empaticky naslouchat a kdy raději vyjádřit upřímně všechno, co je pro vás důležité? 
  • Změnili jste slova, ale stále se vám zatínají pěsti?
  • Nebo prostě chcete víc tréninku v bezpečném prostředí?

Jeďte s námi.

Oprášíme jednotlivé taneční kroky a spojíme je do tance. Uprostřed jarní přírody budeme principy nenásilné komunikace sledovat v proudu konverzace. Kompasem pro navigaci nám bude hlava i tělo. Jak reagují v konfliktu? V jednoduchých doprovodných cvičeních budete mít šanci zvýšit svoji vnímavost k vlastnímu tělu a pocitů v něm. Propojením těla, slov a záměru dosáhnete větší pravdivosti a autenticity.

Víkend vznikl na poptávku účastníků pětidenního tréninku Základy nenásilné komunikace v Řásné. Je otevřen všem, kdo získali jakékoli základy nenásilné komunikace.

Kdy: Sjedeme se ve čtvrtek 14. 13 ve 20:00, abychom mohli páteční ráno začít. Skončíme v neděli 17. 3. po obědě.  Trénovat budeme 8 hodin denně.

Kde: 

Cena: kurzovné je 3000 - 4000 Kč. Škála je způsob, jak skloubit udržitelnost a přístupnost tréninku se snahou zohlednit různé finanční možnosti účastníků a účastnic. Napište nám, kterou cenu můžete zaplatit, abychom na ni mohli vystavit fakturu. Pokud by i minimální kurzovné pro vás bylo nedostupné, kontaktujte nás.

Storno podmínky:

  • Pokud byste se nemohli z nějakých důvodů zúčastnit a našli byste si za sebe náhradu, pak byste se vyrovnali s novým účastníkem, tedy žádné stornopoplatky byste nám neplatili. Jen nám prosím nahlaste jméno náhradníka, ať předem zjistíme jeho očekávání a informujeme ho o přípravě.
  • Pokud byste za sebe náhradníka nenašli a účast zrušili více jak 3 týdny před kurzem, též obdržíte celou částku zpět.
  • Pokud byste účast zrušili bez náhradníka mezi 3 týdny (včetně) a 8 dny před kurzem, obdržíte zpět 33 % kurzovného, neboť hrozí, že za vás již nikoho nenajdeme.
  • Pokud byste účast zrušili bez náhradníka 1 týden a méně před kurzem, kurzovné bohužel propadá, abychom umožnili realizaci kurzu přihlášeným a uhrazení všech souvisejících nákladů.

Ubytování: cena ubytování bude doplněna. 

Strava: Vegetariánská

Registrujte se


.