KOKS

  • Rádi byste v práci mluvili otevřeně a konstruktivně o nepříjemných věcech?
  • Chtěli byste s klidem zvládat neshody a konfliktní situace?
  • Stáli byste o to umět ustát emočně vypjatou situaci?

Trénink v nenásilné komunikaci je určen všem, kteří se chtějí zdokonalit v komunikačních technikách a efektivně řešit konflikty. Perfektně se hodí lidem, kteří jsou na vedoucích pozicích nebo pracují s lidmi. Manažerům, učitelům, úředníkům, sociálním pracovníkům, policistům, hasičům, zdravotníkům nebo třeba členům antikonfliktního týmu. Kurz je velmi vhodný i pro rodiče a prarodiče. A pro všechny, kteří jsou vystavováni konfliktním situacím a chtějí je řešit s konstruktivním klidem a rozvahou.

Na jaře 2019 proběhly kurzy Ondráše Přibyly a Adama Čajky. Oba kurzy budou opět vypsány na podzim 2019. Bližší info zveřejníme v průběhu léta 2019. Sledujte i náš Facebook

Ondráš Přibyla

Termíny série: úterky 17:00 - 21:00 od 5. 3., 12. 3., 19. 3., 26. 3., 2. 4., 9.,4.

Jdi dál

Pomáhám lidem překonat vnitřní i vnější konflikty a dostat se k jádru věci. Někdy jako kouč, jindy jako mediátor nebo lektor. Vycházím z metod Nenásilné komunikace, které mě nadchly radikální upřímností, konstruktivností a respektem, který do konverzace vnášejí. 

Adam Čajka

Termíny série: čtvrtky/úterky 17:00 - 21:00, a to ve čtvrtek 28. 2, čtvrtek 7. 3, úterý 12. 3, čtvrtek 21. 3, čtvrtek 28. 3 a úterý 2. 4. 2019.                            

Jdi dál

Pracuji se skupinami. Principy nenásilné komunikace aplikuji např. v párové mediaci, v podpoře fungování lidí spolu v týmu, ve vzdělávacích programech anebo v zapojování účastníků konferencí do dění skrze participativní metody. Nenásilnou komunikaci mne baví učit zážitkovou interaktivní formou a prací na reálných situacích, do kterých se lidé opakovaně dostávají.